Vai nepieciešama papildu palīdzība?

Opcijas izmantošana

aizverot opciju, kas tas ir

Jums nav jāizveido un jāatceras jaunas paroles, un jūsu konts ir aizsargāts ar divpakāpju autentifikāciju. Pierakstīšanās ar Apple akreditācijas datiem ir izstrādāta, domājot par jūsu privātuma aizsardzību. Lietotnes un tīmekļa vietnes var konta iestatīšanai jums lūgt tikai jūsu vārdu un e-pasta adresi, un Apple nesekos tam, kā lietojat šos datus.

Tīklāja automātiska izslēgšana

Konta iestatīšana vai jaunināšana ar opciju Sign in with Apple Kad atbilstoša lietotne vai tīmekļa vietne lūdz jūs iestatīt vai atjaunināt kontu, veiciet tālāk aprakstītās darbības. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus. Dažas lietotnes un tīmekļa vietnes nepieprasa vārdu un e-pasta adresi.

Šādā gadījumā jūs vienkārši autentificējaties ar Face ID vai Touch ID atkarībā no modeļapēc tam sāciet izmantot lietotni. Citas lietotnes un vietnes var lūgt jūsu vārdu un e-pasta adresi, lai iestatītu personisku kontu.

uz rādītājiem balstītas stratēģijas

Lai rediģētu savu vārdu, pieskarieties tam, pēc tam veiciet izmaiņas ar tastatūru. Lai norādītu e-pasta adresi, veiciet vienu no tālāk aprakstītajām darbībām.

 • Binārā opcija kā tas darbojas
 • Kā tirgot q optona binārās opcijas
 • Kā vislabāk nopelnīt naudu mājās
 • Tieša piekļuve starpbanku valūtas tirgus likviditātei Plašs valūtas tirgus instrumentu un darījumu veidu Spot, Forward, Swap piedāvājums; Valūtas maiņas darījumi ar un bez fiziskas valūtas piegādes norēķiniem ; Minimizējiet izmaksas, kas saistītas ar valūtas konvertāciju - izdevīgi starpbanku valūtu kursi Jūsu konta papildināšanai un naudas līdzekļu pārskaitījumiem uz Jūsu bankas kontu.
 • Nākamajās sadaļās sniegts pārskats par šīm opcijām, kā norādīt pārlūkprogrammas skata opcijas, kuras vēlaties izmantot.
 • Meklēšanas opcijas izmantošana programmā Kaizala

Izmantojiet savu personisko e-pasta adresi. Pieskarieties Share My Email.

 • Kā tirgot nelielas noguldījumu iespējas
 • Mīts par naudas pelnīšanu tiešsaistē ar
 • Es gribu nopelnīt naudu par binārām opcijām
 • ETF un Opcijas Opcijas Opcija ir līgums, kas dod tiesības opcijas pircējam pirkt vai pārdot noteiktu aktīvu akciju, obligāciju, valūtas, procentu likmes, indeksus, preces utt.
 • Ja vēlaties iegūt jaunu, iesakām izmēģināt Poweramp, par kuru mēs jums pastāstīsim, ko tas piedāvā.
 • LUIS izmantošana

Ja jūsu Apple ID ir piesaistītas vairākas e-pasta adreses, norādiet vēlamo adresi. Paslēpiet savu e-pasta adresi.

Lai izveidotu vēlmju sarakstu, pierakstieties kontā

Pieskarieties Hide My Email. Šī opcija ļauj saņemt e-pastu no lietotnes, neatklājot savu personisko e-pasta adresi.

bināro opciju atsitiena stratēģija

Ja izvēlēsities šo opciju, Apple izveidos jums unikālu, nejaušu adresi, un no lietotnes uz šo adresi saņemtais e-pasts opcijas izmantošana jums pārsūtīts uz jūsu personisko adresi. Pēc informācijas pārskatīšanas un e-pasta opcijas izvēles pieskarieties Continue, autentificējieties ar Face ID vai Touch ID atkarībā no modeļapēc tam sāciet izmantot lietotni. Taču, ja jums tiek lūgts pierakstīties jo, piem.

Apskatiet parādīto Opcijas izmantošana ID, pēc tam pieskarieties Continue.

Meklēšana tērzēšanu sarakstā

E-pasta pārsūtīšanai izmantotās adreses maiņa Ja konta izveides laikā izvēlējāties paslēpt savu e-pasta adresi un jūsu Apple ID ir piesaistītas vairākas adreses, varat mainīt to adresi, kura saņem jūsu pārsūtīto e-pastu. Izvēlieties atšķirīgu e-pasta adresi, pēc tam pieskarieties Done.

Izvēlieties lietotni, pēc tam veiciet vienu no tālāk aprakstītajām darbībām. Izslēdziet e-pasta pārsūtīšanu.

Meklēšana sarunās

Izslēdziet iestatījumu Forward To. Jūs vairs nesaņemsit e-pastu no lietotnes. Nākamreiz, kad mēģināsit pierakstīties ar lietotni, jums, iespējams, tiks lūgts izveidot jaunu paroli.

Tas ļaus aizsargāt jūsu Apple ID, jūsu lietotnes kontus un jūsu lietotnes saturu. Informāciju par divpakāpju autentifikācijas darbības principiem sk.

Apple atbalsta rakstā Two-factor authentication for Apple ID.