FM: Bezdarba pieaugums pandēmijas otrajā vilnī bijis ļoti mērens - LV portāls

Viļņi tirdzniecībā, Applications Linguee

(Official Movie) THRIVE: What On Earth Will It Take?

Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma Vēstules parakstītāju ieskatā vājais atbalsts slēgto veikalu apgrozāmajiem līdzekļiem un tas, ka vienlaicīgi nav domāts par atbalstu nomas maksas segšanai, tirdzniecības nozari ietekmē negatīvi un ir paredzams bankrotu vilnis. Apstādinātā uzņēmējdarbība ietekmēs bezdarba pieaugumu, un tas radīs desmitos vai pat simtos miljonu lielu iztrūkumu valsts budžetā.

viļņi tirdzniecībā rentabls turbo opciju rādītājs

Vēstulē teikts, ja tirgus ekonomikā likumīgās tiesības nodarboties ar uzņēmējdarbību ir atņemtas, tad ir nepieciešama ātra, profesionāla un mērķtiecīga zaudējumu kompensācija. Atšķirībā no citām ES valstīm, Latvijā atbalsts esot neefektīvs.

viļņi tirdzniecībā vai kāds strādāja internetā

Tirdzniecības centru pārstāvji norāda, ka iznomātāji jau ir piešķīruši visas iespējamās atlaides nomniekiem veikaliemtaču nomniekiem ir ļoti liels risks neizdzīvot bez atbalsta nomai, jo citi atbalsta mehānismi ir grūti pieejami un tikai nedaudz sedz zaudējumus. Atbalsts nomai būtu ātrs un efektīvs risinājums apstākļos, kad citi atbalsta mehānismi turpina būt fragmentēti un ar komplicētiem un visiem administratīvi cietušajiem neatbilstošiem kritērijiem. Kā norāda tirdzniecības centru pārstāvji, tirdzniecības nozari veido ekosistēma — gan veikali, gan tirdzniecības telpas.

No uzņēmējdarbības administratīvas apstādināšanas cieš abi, tāpēc arī atbalsts jāsaņem abiem.

viļņi tirdzniecībā opcija jāizmanto, kad

Tirdzniecības centru vārdā izvirzīta prasība nekavējoties un aktīvāk risināt problēmas, viļņi tirdzniecībā radījusi administratīvā uzņēmējdarbības apstādināšana Covid krīzes ietekmē, un sniegt atbalstu nomas maksas segšanai. Vēstules autori uzsver, ka situācijā, ja šāds atbalsts nesekos, sekas var būt tirdzniecības ekosistēmas, tostarp apkalpojošo nekustamo viļņi tirdzniecībā uzņēmējdarbības, krahs, kam sekos iesaistīto darbinieku bezdarbs un budžetā neienākošie nodokļi.

Tāpat būtisks risks valstij ir potenciālais iekasēto nodokļu samazinājums valsts budžetā, kas tiek maksāts no nomas maksas par tirdzniecības telpām visā Latvijā.

viļņi tirdzniecībā vietējie bitcoin cena

Vidēji gadā PVN no nomas maksas vien sasniedz 58,5 miljonus eiro, kas iekļauj nodokļus par tirdzniecības centriem Rīgā un reģionos, kā arī nodokļus par tirdzniecības telpām ārpus tirdzniecības centriem Rīgā. Līdz ar to valdības lēmumi iznomātāju un nomnieku atbalstam tieši ietekmēs arī valsts budžeta apmērus nākotnē," pauž vēstules autori.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā — pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

viļņi tirdzniecībā bizness pelna reālu naudu