Komplekti, pudeles ar vāciņiem

Vāciņa opcija. Vai esat gatavs ieguldīt tirgos?

Komplekti, pudeles ar vāciņiem

Vāciņa ekrāns ļauj viegli apskatīt paziņojumus, savukārt kontekstuālā nepārtrauktība ļauj pieskarties un ērti pāriet uz attiecīgo lietotni, atverot tālruni. Kā viegli apskatīt paziņojumus un atbildēt uz zvaniem, neatverot Galaxy Z Flip? Vienkārši pieskaries un pavelc ar pirkstu uz vāciņa ekrāna, lai apskatītu sistēmas un lietotņu paziņojumus, kā arī ziņojumus, pat neatverot tālruni.

vāciņa opcija

Ja tālrunis ir salocīts un nobloķēts, tā ieslēgšanai nospied sānu pogu vai divreiz pieskaries vāciņa ekrānam. Pēc pirmā dubultā pieskāriena vāciņa ekrānam tiks attēlots laiks, datums un informācija par akumulatoru.

Ja paziņojuma izlasīšanai jāatver lietotne, vari viegli uzreiz pārslēgties uz to. Pieskaries paziņojumam vāciņa ekrānā, pieskaries vēlreiz un tad atver tālruni, lai uzreiz piekļūtu izvēlētajai lietotnei.

No vāciņa ekrāna var arī vadīt Spotify un citas mūzikas lietotnes.

Office 2007 instalēšana

Pavelc pa kreisi, lai apturētu dziesmu vai pārietu uz nākamo. Vari pieskarties vāciņa ekrānam un pavilkt pa labi, lai vāciņa opcija uz zvanu, vai pavilkt pa kreisi, lai to noraidītu.

Ja neizmanto austiņas vai Bluetooth audio piederumus, kad atbildēsi uz tālruņa zvanu aizvērtā tālrunī, tiks ieslēgts skaļrunis. Zvanu veikšanai var arī izmantot Bixby.

vāciņa opcija

Vienkārši pasaki: "Hi Bixby, call Mom. Atver tālruni un pārej uz sadaļu Bixby Assistant Home. Atver lietotni, pieskaries sadaļai Vairāk iespēju trim vertikāliem punktiem.

Galīgā vāciņa līnija 90

Pieskaries sadaļai Iestatījumi, pēc tam pieskaries slēdzim pie iestatījuma "Use while phone locked". Kā veikt ātro fotouzņēmumu, neatverot Galaxy Z Flip?

vāciņa opcija

Uzņem pašfoto ar aizmugures kameru un priekšskati vāciņa ekrānā, neatverot tālruni. Lai aktivizētu kameru, kad ierīce ir aizvērta, divreiz piespied sānu pogu.

Bezkontakta maksājumu veikšana, izmantojot Pixel tālruni

Fotogrāfijas var uzņemt ar skaļuma samazināšanas pogu un plaukstas kustību. Sānu poga: nospied divreiz, lai palaistu kameras lietotni 2. Skaļuma poga: uzņem fotoattēlu 3.

  1. Kur un kā jūs varat nopelnīt reālu naudu
  2. Padodot papīru, printeris, iespējams, radīs darbības troksni.
  3. Apmainīt kaklarotu - kas tas ir, definīcija un jēdziens gads suncore.lv
  4. Izveidot vāku Jūs varat izmantot Brasero, lai izveidotu papīru diska vāciņiem.

Plaukstas kustības ikona Kā darbojas duālais priekšskatījums, kad fotografētājs un fotografējamais var vienlaikus skatīt filmēto? Duālā priekšskatījuma indikators - informē fotografēto personu par vāciņa opcija taimeri, zibspuldzi, ierakstīšanulai persona var sagatavoties izcilas fotogrāfijas uzņemšanai.