Trešais lielākais veikalu tīkls “top!” paplašinās un nostiprina līderpozīcijas - Vietējais top!

Tirdzniecības tīkls, Latvijā ienāks jauns tirdzniecības tīkls; pārmaiņas gaidāmas veikalos "top!" - suncore.lv

Saturs

  Upīte norādīja, ka līdz šim apvienību veidojošo tirdzniecības tīkls mazumtirdzniecības vietas tika pārstāvētas ar zīmolu "top!

  opciju un mijmaiņas darījumu tirgus binārās opcijas no 15 sekundēm

  Vienlaikus līdz ar zīmola maiņu plānots attīstīt ciešāku sadarbību ar vietējiem ražotājiem un atbilstoši katra reģiona specifikai piedāvāt svaigu vietējo ražotāju produkciju. Viņa arī skaidroja, ka jaunais koncepts ļaus uzņēmumiem operatīvāk pieņemt lēmumus un elastīgāk reaģēt uz pārmaiņu procesiem, plānojot operatīvo darbību un modernizējot tirdzniecības vietas, kā arī pielāgot sortimentu katra pārstāvētā reģiona tradīcijām un aktualitātēm. Mūs vieno kopīga vīzija par vienotu un mērķtiecīgu izaugsmi, kas līdzšinējā sistēmā bija pārāk sarežģīta, smagnēja un laikietilpīga.

  tehnoloģiju pasaules tiešsaistes ieņēmumu pārskati kā jūs varat nopelnīt milzīgu naudu

  Esam pārliecināti, ka līdz ar šīm pārmaiņām spēsim būt daudz efektīvāki lēmumu pieņemšanas procesos, varēsim ātrāk ieviest jaunumus un veikt nepieciešamās pārmaiņas, lai darbiniekiem, partneriem un klientiem piedāvātu mūsdienīgus risinājumus un ilgtspējīgu sadarbību," teica "Latvian Retail Management" valdes priekšsēdētājs Imants Kelmers.

  Veikalu tīkls "top! Ar preču zīmi "top!

  kā nopelnīt naudu 1000 veidos kuru platformu izvēlēties binārām opcijām

  Citi šobrīd lasa.