Presnel Kimpembe Bio: sieva, klubs, statistika, alga un tirdzniecības centrs

Tirdzniecības komanda, Metālu tirdzniecības komanda

Saturs

  Prasības pretendentiem: teicamas prezentēšanas spējas.

  tirdzniecības komanda

  Prasme klausīties, pārliecināt un argumentēt. Augsta atbildības sajūta; veiksmīga pieredze tirdzniecībā vismaz divus gadus pieredze automobiļu tirdzniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību ; ļoti labas zināšanas par automobiļu uzbūvi un darbību; pārzināt automašīnu tirgus tendences Latvijā; B kategorijas autovadītāja apliecība; augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība; teicamas latviešu rakstos un vārdosļoti labas krievu vārdos un labas angļu vārdos valodas zināšanas.

  tirdzniecības komanda

  Pienākumi: kvalitatīva klientu apkalpošana, sniedzot nepieciešamo informāciju; teicami pārzināt uzņēmuma pakalpojumus un piedāvājumu. Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja darba pieredze Volkswagen, Audi vai ŠKODA oficiālajos pārstāvjos; pildīt uzņēmumā noteiktos automašīnu pārdošanas plānus; veikt visu noteikto pārdošanas dokumentu noformēšanu un iesniegšanu; pārzināt konkurējošos produktus, cenas un konkurentu darba metodes.

  Piedāvājam: būt profesionālas komandas sastāvā ar kuru kopā sasniegt uzņēmuma un personīgos mērķus; tirdzniecības komanda darba vidi; Darba algu sākot no ,00 EUR pirms nodokļu nomaksas.

  tirdzniecības komanda

  Iespēja nopelnīt atbilstoši savām spējām un ieguldītajam darbam. Pretendentiem, kuri netiks aicināti uz otro atlases kārtu vēlam panākumus!

  tirdzniecības komanda