Algas kalkulators

Tiešsaistes algas, Algas Kalkulators - Neto algas ("uz rokas") aprēķins

Seko aktualitātēm

Naudas Karjera Šajās valstīs pēdējo 10 gadu laikā ir bijis vislielākais minimālās algas pieaugums Amazon maksās visiem darbiniekiem vismaz 15 USD stundā, otrdien paziņoja uzņēmums. Algu palielinājums stāsies spēkā 1.

tiešsaistes algas

Šis solis seko pēc kritikas, ka Amazon darbinieki ir par maz atalgoti un pārmērīgi strādājuši, un bija plaši interpretēts kā mēģinājumu uzlabot tās reputāciju.

Uzņēmums arī paziņoja, ka lobēs federālās federācijas palielināšanu minimālā algakas kopš Minimālās algas pieaugums Pašreizējā federālā minimālā alga ir 7,25 USD stundā. Mērķis un Valmarts ir veikuši līdzīgus gājienus.

Account Options

Pēdējo gadu laikā daudzas pilsētas tiešsaistes algas štati ir pieņēmuši tiesību aktus par minimālās algas palielināšanu. Darba tiesību centrs. Tikai vienā štatā - Vašingtonā - minimālā alga pārsniedza 8 USD stundā.

tiešsaistes algas

Nākamajā desmitgadē minimālā alga pieauga visos štatos, daudzos gadījumos federālās minimālās algas palielināšanas dēļ līdz 7,25 USD stundā, kas stājās spēkā Bet dažas valstis to darīja daudz tālāk, paaugstinot algas virs 10 USD stundā. Līdz Arizona : Minimālā alga Arizonā pēdējās desmitgades laikā pieauga par 3,60 ASV dolāriem - no 6,90 līdz 10,50 dolāriem stundā.

Minimālās algas pieaugums

Minesota : Minesota Štatā ir augstākā minimālā alga ASV. Ņujorka Minimālā alga Ņujorkā laika posmā no Kalifornijā : Kalifornijā bija viena no augstākajām štata minimālajām algām Vairākas Kalifornijas pilsētas nosaka augstāku minimālo algu.

Masačūsetsā : Tāpat kā Kalifornijā, arī Masačūsetsa pēdējās desmitgades laikā paaugstināja minimālo algu no 8 līdz 11 dolāriem stundā.

tiešsaistes algas

Vērmonta : Tur, kur minimālā alga nemazinās Neskatoties uz daudzu cilvēku pieprasījumiem pēc augstākas minimālās algas, likumdevēji daudzos štatos nemazinās. Dažās no šīm valstīm arī likumdevējiem ir pieņemtie likumi kas aizliedz pilsētām vai apriņķiem noteikt minimālās algas pieaugumu.

Kādi nodokļi jāmaksā pašnodarbinātajam, kura plānotie ienākumi ir zem minimālās algas?

Minimālās algas paaugstināšanas kritiķi bieži apgalvo, ka darba ņēmēju atalgojuma palielināšana var izraisīt nelabvēlīgus apstākļus, liekot darba devējiem tiešsaistes algas darbā mazāk darbinieku vai samazināt darbinieku stundas. Atbalstītāji saka, ka palielinājumi ir nepieciešami, lai palīdzētu amerikāņiem, kuri cenšas iztikt ar algām, kas nav sekojušas līdzi dzīves dārdzības kāpumam.

  • Pinokio iespējas
  • Uzticams naudas pelnīšanas veids
  • 5 minūšu diagrammas bināro opciju stratēģija

Pētījumi par algu paaugstināšanas faktisko ietekmi ir devuši pretrunīgus datus, kā Blumbergs atzīmēja. Neatkarīgi no ekonomiskās ietekmes, minimālās algas pieaugums ir populārs amerikāņu vidū.

tiešsaistes algas

Atbalsts pārmaiņām bija visspēcīgākais starp demokrātiem, melnajiem un spāņu tautības cilvēkiem un tiem, kuri nopelnīja mazāk nekā 30 ASV dolāru gadā.