Vēl plašākas iespējas transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības saņemšanai | Jaunumi

Reģistrācijas iespējas

Saturs

  Strauji krītas airBaltic vērtība Dalies ar šo rakstu Latvijas aviosabiedrība airBaltic uzlabojusi interneta reģistrāciju tiešajiem lidojumiem web check-inpaplašinot tās darbības laiku - turpmāk pasažieri to varēs izmantot no pulksten Sākotnēji interneta reģistrācija lidojumiem bija pieejama tikai no Turklāt, pastāvot pašreizējam aviopasažieru skaita pieaugumam, interneta reģistrācija lidojumam būs arī piemērotākais risinājums pasažieriem, kas nevēlas pirms ceļojuma stāvēt nogurdinošās rindās.

  reģistrācijas iespējas

  Jau tuvākajā laikā pakāpeniski tiks ieviesta iespēja reģistrēties airBaltic reisiem no citām lidostām un būs iespējams reģistrēties arī savienotajiem reisiem, sola aviokompānija. Pasažieri var reģistrēties lidojumam no pulksten Reģistrācija internetā tiek pārtraukta 2 stundas pirms lidojuma.

  reģistrācijas iespējas

  Lai internetā reģistrētos lidojumam, var izmantot visa veida biļetes - gan kasēs, gan ceļojuma aģentūrās, gan www.

  Pasažieri, kas ir internetā reģistrācijas iespējas lidojumam, lidostā savas somas var atstāt pie īpašas bagāžas nodošanas letes. Rīgas lidostā tā atrodas starp biznesa un ekonomiskās klases reģistrācijas letēm.

  reģistrācijas iespējas

  Ceļojot tikai ar rokas bagāžu, pasažieri var uzreiz doties uz drošības pārbaudēm un tālāk uz lidmašīnu. Bagāžas nodošana tiek pārtraukta 30 minūtes pirms reisa izlidošanas, savukārt pasažieriem pie izlidošanas izejas ir jāierodas ne vēlāk kā 20 minūtes pirms lidojuma.

  reģistrācijas iespējas