Scenāriju iestatīšana

Pārmērīgas zīmes

No mājām strādājošie krāpnieki Viltoti čeki vai naudas pārvedumi Iespēja iegādāties jebko no jebkuras vietas pasaulē, jebkurā diennakts laikā sniedz mums katram, kā arī mūsu virtuālajiem kaimiņiem visā pasaulē neiedomājamas iespējas. Diemžēl dažiem kaimiņiem nav bālākie nodomi.

Prasības par norāžu paplašinājumiem

Viens no krāpniecības veidiem ir viltotu čeku un naudas pārvedumu nosūtīšana, parasti izmantojot UPS Next Day Air® pakalpojumus, atbildot uz tiešsaistē ievietotu sludinājumu vai krāpnieciska darba piedāvājuma ietvaros. Neuzskatiet, ka piegādes metode jebkādā veidā apliecina paku satura leģitimitāti. Ja saņemat negaidītu čeku vai naudas pārveduma veidlapu, varat uzskatīt, ka tas ir viltots.

investīciju internets 2022

Tāpat jums vajadzētu būt ļoti uzmanīgiem, kad saņemat čeku vai naudas pārvedumu par summu, kas ir lielāka, nekā gaidījāt. Jūs varat saņemt arī e-pasta vēstuli ar lūgumu saņemt skaidrā naudā vai ieguldīt naudu un pēc tam daļu no tās atgriezt, izmantojot "Western Union" vai citus pakalpojumu sniedzējus.

Krāpnieks ieteiks jums paturēt daļu naudas, kas ir ļoti dāsns piedāvājums, ņemot vērā, ka sākotnējais čeks droši vien ir viltots.

kā nopelnīt naudu internetā, sniedzot apmaksātas konsultācijas

Arī bankas var sākotnēji noticēt ka bankas pārvedums vai čeks ir derīgs, taču vēlāk tā noteikti konstatēts patiesību un vērsīsies pārmērīgas pārmērīgas zīmes jums ar prasību atgriezt naudu. Atpakaļ uz sākumu Tīmekļa vietnes, kuras nelikumīgi izmanto UPS nosaukumu vai preču zīmi Agrāk pārmērīgas zīmes krāpniekiem bija nepieciešama "godīga seja".

Taču mūsdienās noziedzniekiem ir nepieciešama tikai tīmekļa vietne vai e-pasts, kas izskatās likumīgi, lai paveiktu krāpniecību. Lai aizsargātu klientus, mēs regulāru uzaugām internetu, pārbaudot neautorizētu UPS preču zīmes izmantošanu.

Neautorizēta vai nelicencēta UPS intelektuālā īpašuma preču zīmes, autortiesības, patenti un tirdzniecības noslēpumi izmantošanu pastāvīgi kontrolē un novērš, ja tāda konstatēta. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažām krāpnieciskām tīmekļa vietnēm var būt līdzīgs izskats un tās varētu šķist tikpat likumīgas kā UPS tīmekļa vietne. Lai pārliecinātos, ka piekļūstat autorizētai UPS tīmekļa vietnei, izmantojiet "ups.

Pārdošanas pasūtījumu un pārsūtīšanas pasūtījumu pārmērīga izdošana

Atpakaļ uz sākumu Mēstules un efektīvas pārmērīgas zīmes tirdzniecībai ar bināro opciju video e-pasti, kuros nelikumīgi izmanto UPS vārdu vai preču zīmi Viltotas e-pasta vēstules var būt dažādas un tā ir nelikumīga, trešo personu rīcība, kas nav saistīta ar UPS.

E-pasta vēstules, kuras dēvē par "pikšķerēšanu" vai "izlikšanos", top aizvien populārākas un var šķist likumīgas, jo satur daudzu uzņēmumu preču zīmes, krāsas vai norādes par atbildību par informācijas izmantošanu. Palīdziet sevi aizsargāt, iepazīstoties ar šīm krāpniecības metodēm: Mēstules: Bieži vien tās dēvē par "liekpastiem".

Mēstules ir e-pasta vēstules, kuras adresāts nav pieprasījis vai gaidījis un kuru saturs ir paredzēts tieši adresātam. Pikšķerēšana: "Pikšķerēšana" nozīmē konfidenciālas informācijas "makšķerēšanu", un tās ietvaros sūtītājs nelikumīgi privātiem nolūkiem cenšas iegūt personīgu vai finanšu informāciju.

Pārmērīgas zīmes, ņemiet vērā, ka UPS nepieprasa maksājumus, personīgu informāciju, finanšu informāciju, konta numurus, ID, paroles vai rēķinu kopijas neatbilstošā veidā, proti, pa e-pastu, pastu, telefonu, faksu vai īpaši, lai veiktu preču vai pakalpojumu piegādi.

UPS neuzņemas atbildību par izmaksām vai maksājumiem, kas radušies krāpniecisku aktivitāšu rezultātā.

kā jūs varat nopelnīt daudz naudas mājās

Lai pasargātu sevi no zādzības un citiem līdzīgiem noziegumiem, ļoti būtiski ir būt informētam un spēt atpazīt krāpnieciskas vēstules, e-pasta vēstules un pikšķērēšanas mēģinājumus. Būtiskākās pazīmes, kas liecina, ka e-pasts varētu būt krāpnieciska rakstura, ir šādas.

Dizaina defekti E-pasta vēstule satur izkropļotus vai nevienāda lieluma logotipus Gramatiskas kļūdas: Gramatiskas kļūdas un pārmērīga bieža izsaukuma zīmju izmantošana Pārrakstīšanās: Nepareizi rakstīti vārdi vai saites, kas attiecas uz tīmekļa vietnēm piemēram, likumīgā tīmekļa vietnes adrese www.

Neatliekamība Satraucošas vēstules, kurās lūgts nekavējoties rīkoties, piemēram "Jūsu kontu 24 stundu laikā slēgs" vai "Sazinieties ar mums nekavējoties, lai saņemtu paku vai balvu".

Laidienu arhīvs

Negaidīti pieprasījumi: Pieprasījumi ar mēģinājumu iegūt naudu, finanšu informāciju piemēram, bankas konta vai maksājumu kartes numuru vai personīgu informāciju apmaiņā pret pakas vai citas preces piegādi Komunikācijas trūkumi: E-pasta vēstulē nav norādītas alternatīvas sazināšanās iespējas, lai sniegtu pieprasīto informāciju piemēram, tālruņa numurs, pasta adrese vai fiziskā atrašanās vieta.

Maldinoša saite: E-pasta vēstulē ietverta saite, ar kuru paredzēts pāriet uz zināmu, drošu lapu, taču faktiski pārlūkprogramma pārvirzās uz citu, nezināmu vietni, kas, iespējams, ir nedroša vai krāpnieciska.

To iespējams konstatēt, uzvirzot uz saites kursoru. Tad tiek parādīts saites faktiskais galamērķis - uznirstošajā logā, statusa joslā vai citā vietā - atkarībā no e-pasta klienta. Par aizdomīgu uzskatāms fakts, ja galamērķis neatbilst saites adresei. Esiet uzmanīgi arī tad, ja saites burtu, saīsinājumu vietā satur ciparus un nosaukumā ir pamanāma pārrakstīšanās. Atsevišķi likumīgi UPS ziņojumi var būt nosūtīti no e-pasta adreses un vēstule var saturēt "epackage" saiti.

Atpakaļ uz sākumu Telefona zvani, īsziņas, vēstules, faksimili un citi sakaru līdzekļi, ko izmanto krāpnieciskos nolūkos, izmantojot UPS pārmērīgas zīmes vai preču zīmes Papildus krāpnieciskām tīmekļa vietnēm un e-pasta pārmērīgas zīmes, krāpnieki var izmantot arī telefonu, īsziņas, faksimilus, vēstules un citus sakaru līdzekļus, lai mēģinātu iegūt jūsu personas datus. Šī krāpnieciskā saziņa nav pilnvarotu trešo personu rīcība un tā nav saistīta ar UPS. Krāpnieki, kuri uzdodas par UPS pārstāvjiem, var apgalvot, ka jums divvirzienu variants ir pienācis piegādājams sūtījums.

Ziņojumos iekļautās saites var saturēt ļaunatūru vai tās var novirzīt jūs uz krāpniecisku tīmekļa vietni.

Speciālās reklāmas prasības

Ja UPS ar jums sazināsies saistībā ar sūtījumu, UPS pārstāvis vienmēr pārmērīgas zīmes norādīt jums izsekošanas numuru, kuru jūs varēsiet pārbaudīt mūsu tīmekļa vietnē. Jums ir jāzina, ka UPS laiku pa laikam var ar jums sazināties saistībā ar pakalpojumu piedāvājumiem vai mārketinga nolūkos, taču jums vienmēr būs iespēja pārbaudīt numuru un atzvanīt mums, pirms turpināt sarunu.

Ja jebkad neesat pārliecināti par sarunas likumību, vispirms pajautājiet zvanītājam uzvārdu un numuru, uz kuru viņam var atzvanīt. Atpakaļ uz pārmērīgas zīmes No mājām strādājošie krāpnieki Vislabākais veids, kā izvairīties no nelikumīgiem "no mājām veicama darba" piedāvājumiem ir neticēt nereāliem algas piedāvājumiem par darbu, kurā nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, vai darba piedāvājumiem, kuru gadījumā pirms saņemt detalizētu informāciju, ir nepieciešams samaksāt.

Tomēr dažus no krāpniekiem ir grūtāk atpazīt, un jūs varat nonākt situācijā, kad pārmērīgas zīmes atbildīgi par pārkāpumiem, ko neesat veicis.

Abonēt Dalies ar šo rakstu Kontekstā ar plāniem no nākamā gada ieviest vieglo automobiļu reģistrācijas nodokli, Dienas Bizness aplūkoja situāciju Latvijas auto tirgū.

Daži piemēri: Algas vai cita veida čeku čeku apstrāde: Šī krāpniecības versija paredz, ka darba pienākums ir izdrukāt un nosūtīt "algas čekus" vai citus čekus vai bankas pārvedumus parasti izmantojot UPS next Day® Air vai citus diennakts piegādes pakalpojumus.

Krāpnieks, iespējams, lūgs, lai iegādājaties programmatūru čeku ģenerēšanai un nodrošinās pats vai palūgs jūs iegūt UPS vai konkurējoša uzņēmuma konta numuru.

Krāpnieks var norādīt bankas konta numuru, kuru izmantot, kad izdrukājat čekus, elektronisku parakstu un sarakstu ar vārdiem, uzvārdiem, adresēm un maksājumu summām. Pēc tam viltotie čeki nonāk pie cilvēkiem, kuri ielikuši sludinājumus par preču pārdošanu. Viņiem tiek lūgts izņemt čekā norādīto summu skaidrā naudā, kurā bieži vien norādītā summa ir daudz lielāka, nekā minēts sludinājumā.

Adresāts tiek lūgts atgriezt daļu no šīs summas kopā ar iegādāto preci.

  • Vai kāds strādāja internetā
  • Uzziniet kā atpazīt krāpniecību: UPS - Latvija
  • Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
  • Rīgā
  • Speciālās reklāmas prasības | Patērētāju tiesību aizsardzības centrs

Vēlāk banka atgriež šo čekus, jo ir konstatējusi, ka tie ir viltoti. Slepena iepirkšanās: Pārmērīgas zīmes slepenie pircēji iepērkas veikalos un vēlāk sniedz veikalam vai trešai personai informāciju par gūti pieredzi. Krāpnieku gadījumā "slepenos pircējus" līdz izmantot čeka vai naudas pārveduma veidā nosūtītos naudas līdzekļus, kuri vēlāk izrādās viltoti. Dažkārt tas nozīmē ievērojamas naudas summas atgriešanu "slepenajam veikalam", iesaistot trešo personu piemēram, "Western Union".

Turlais aicina Satiksmes departamentu padomāt, kādas ceļas zīmes kur nepieciešamas

Atgriezto preču apstrāde: Krāpnieku gadījumā šis ir darbs uz nepilnu slodzi, un tas paredz uzņēmuma klientu sūtījumu saņemšanu un apstrādi. Uzņēmumi bieži vien sūta elektroniskas ierīces, zīdaiņu piederumus vai automobiļu detaļas.

naudas pelnīšanas tehnoloģija internetā

Jūsu pienākums ir pārbaudīt sūtījumus un sekot instrukcijām, kuras sniedzis "preču atgriešanas nodaļas vadītājs", piemēram, iesaiņot preci no jauna un nosūtīt to uz citu vietu. Sākotnēji neveidojas izmaksas un visi sūtījumi tiek pasūtīti vai nosūtīt jums. Saziņa notiek primāri pa e-pastu.