Nulles vērtību parādīšana vai paslēpšana

Opcijas nulle

Mazāk Iespējams, vēlaties parādīt nulles vērtības šūnā, vai ,iespējams, izmantojat izklājlapu, kas izmanto formāta standartu kopu, kas pieprasa paslēpt nulles vērtības.

How does options CFD trading work? When you trade options you are speculating on the future price strike price of an underlying instrument such as a stockindex or commodity. In CFD trading, a popular form of day trading, your profit or loss is determined by reference to the movement of an option price.

Pastāv vairāki veidi, kā parādīt vai paslēpt nulles vērtības. Neatkarīgi no tā, vai jūsu formāta standarti vai preferences dēvē nulles, kas tiek rādītas vai paslēptas, ir vairāki veidi, kā to izdarīt. Sadaļā Rādīt šīs darblapas opcijas atlasiet darblapu un pēc tam veiciet vienu no šīm darbībām: Lai šūnās rādītu nulles 0 vērtības, atzīmējiet izvēles rūtiņu Šūnās ar nulles vērtību rādīt nulli.

  • Opcijas nulle - MTS opcijas "Nulle bez robežām" apraksts
  • Opteck bināro opciju apskats
  • Nopelnīt naudu, ieguldot 50

Lai nulles 0 vērtības rādītu kā tukšas šūnas, notīriet izvēles rūtiņu Šūnās ar nulles vērtību rādīt nulli. Nulles vērtību paslēpšana atlasītajās šūnās Izmantojot skaitļu formātu, šīs darbības paslēpj nulles vērtības atlasītajās šūnās.

Paslēptās vērtības ir redzamas tikai formulu joslā un netiek drukātas.

Skatiet arī

Ja vērtība kādā no šīm šūnām mainās uz vērtību, kas nav nulle, vērtība tiek parādīta šūnā un vērtības formāts ir līdzīgs vispārīgajam skaitļu formātam. Atlasiet šūnas, kurās ietvertas nulles 0 vērtības, ko vēlaties paslēpt. Lodziņā Tips ierakstiet 0;-0;; un pēc tam noklikšķiniet opcijas nulle Labi. Lai parādītu paslēptās vērtības: Atlasiet šūnas ar paslēptām nullēm.

bitcoin bitcoin viegli naudas pārskati

Formulas atgriezto nulles vērtību paslēpe Atlasiet šūnu, kurā ietverta nulles 0 vērtība. Lodziņā pa kreisi ierakstiet 0. Lodziņā pa labi atlasiet Pielāgots formāts. Lodziņā Šūnu formatēšana noklikšķiniet uz cilnes Fonts.

Pakalpojuma apraksts

Lodziņā Krāsa atlasiet baltu un pēc tam noklikšķiniet uz Labi. Nulles kā tukšumzīmes vai domuzīmes rādīšana Lai to paveiktu, izmantojiet funkciju IF.

Ja 0 ir rezultāts A2-A3nerādīt 0 — nerādīt neko norādīts ar dubultpēdiņām "". Ja tā nav, parādīt A2-A3 rezultātu. Ja nevēlaties, lai šūnas būtu tukšas, bet vēlaties parādīt citu informāciju, nevis 0, starp dubultpēdiņām ievietojiet domuzīmi "-" vai citu rakstzīmi.

Nulles vērtību paslēpšana rakurstabulas atskaitē Noklikšķiniet uz rakurstabulas atskaites. Cilnes Analizēt grupā Rakurstabula noklikšķiniet uz bultiņas, kas atrodas pie Opcijas, un pēc tam noklikšķiniet uz Opcijas. Noklikšķiniet uz cilnes Izkārtojums un formāts un veiciet vienu vai vairākas no šīm darbībām: Kļūdu parādīšanas maiņa Sadaļā Formatēt atzīmējiet izvēles rūtiņu Kļūduvērtībām rādīt.

Lodziņā ierakstiet vērtību, ko vēlaties parādīt kļūdu vietā.

Kā savienot vai atvienot Zero bez robežām no MTS?

Lai kļūdas parādītu kā tukšas opcijas nulle, lodziņā izdzēsiet visas rakstzīmes. Tukšu šūnu parādīšanas mainīšana Atzīmējiet izvēles rūtiņu Tukšajām šūnām rādīt.

opcija iegādāties akciju paraugu llc valdības obligāciju kā stratēģijas iespējas

Lodziņā ierakstiet vērtību, ko vēlaties parādīt tukšajās šūnās. Lai parādītu tukšas šūnas, lodziņā izdzēsiet visas rakstzīmes.

Nulles vērtību parādīšana vai paslēpšana

Lai parādītu nulles, notīriet izvēles rūtiņu. Dažkārt, iespējams, nevēlaties, lai darblapās tiktu rādītas nulles 0 vērtības, dažreiz tās ir jārāda. Lai nulles vērtības rādītu kā tukšas šūnas, notīriet izvēles rūtiņu Šūnās ar nulles vērtību rādīt nulli. Skaitļu formāta lietošana, lai nulles vērtības paslēptu atlasītajās šūnās Izmantojiet šo procedūru, lai nulles vērtības paslēptu atlasītajās šūnās.

Ja vērtība kādā no šīm šūnām mainās uz vērtību, kas nav nulle, vērtības formāts ir līdzīgs opcijas nulle skaitļu formātam.

  • Zvana iespēja - kas tas ir, definīcija un jēdziens - gads suncore.lv
  • Tauriņš (opcijas) - Wikipedia
  • Google play binārās opcijas
  • Programmatūra binārām opcijām

Sarakstā Kategorija noklikšķiniet uz Pielāgota. Lodziņā Tips ierakstiet 0;-0;; Piezīmes.

Mazāk Ja lapā ir nulles vērtības vai aprēķini, kas veido nulles vērtības, varat paslēpt vērtības vai izmantot formatēšanas opcijas, lai mainītu vērtību parādīšanas veidu.

Lai lietotu noklusējuma skaitļu formātu, sarakstā Kategorijas noklikšķiniet uz Vispārīgi. Lai no jauna parādītu datumu vai laiku, atlasiet atbilstošo datuma vai laika formātu cilnē Skaitlis.

droši veidi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē binārās opcijas ir reālas

Nosacījumformatējuma lietošana, lai paslēptu formulas atgrieztās nulles vērtības Atlasiet šūnu, kurā ietverta nulles 0 vērtība. Cilnes Sākums grupā Stils noklikšķiniet uz bultiņas, kas atrodas pie elementa Nosacījumformatējums, norādiet uz Marķēt šūnu kārtulas un pēc tam noklikšķiniet uz Vienāds ar.

nopelnīt naudu internetā bez ieguldījumiem nekavējoties kā nopelnīt idejas par labu naudu

Dialoglodziņā Šūnu formatēšana noklikšķiniet uz cilnes Fonts. Lodziņā Krāsa atlasiet balto krāsu.

Kriptogrāfijas tirgotāja nulle desmit bināro opciju kā ieguldīt bitcoin roth ira Mazāk Piezīme. Šī lapa ir tulkota automatizēti, un tajā var būt gramatiskas kļūdas un neprecizitātes. Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu. Vai lapas lejasdaļā varat mums pavēstīt, vai informācija jums noderēja? Ērtai atsaucei šeit ir šis raksts angļu valodā.

Formulas izmantošana, lai parādītu nulles kā tukšumus vai domuzīmes Lai to paveiktu, izmantojiet funkciju IF. Piemērs Piemērs būs vieglāk saprotams, ja nokopēsit to tukšā darblapā.