Chrome karogi: kas tas ir un kā piekļūt labākajiem

Karodziņi opcijās. Kā pieteikties, pārdēvēt un noņemt karodziņus no Apple Mail ziņojumiem

Iespējojiet tālummaiņu jebkurā vietnē Kas ir Chrome karodziņi?

biržas tirdzniecība pēc tendenču kāres

Chrome karodziņi ir eksperimentāli slēpti iestatījumi operētājsistēmā Android, kas ļauj precizēt pārlūkprogrammu. Varat izmēģināt jaunas Chrome funkcijas, kad tās attīstās vai kļūst nestabilas.

papildu ienākumu maksājums

Tas paver daudzas iespējas gan galddatoru, gan mobilo ierīču pārlūkprogrammās, ļaujot mainīt noklusējuma iestatījumus. Tomēr Chrome wiki norāda, ka šīs eksperimentālās funkcijas jebkurā laikā var mainīties, pazust vai pārstāt darboties.

Kā panākt, lai pārlūks Google Chrome ātrāk darbotos operētājsistēmā Android

Turklāt, mainot nezināmos iestatījumus, var tikt apdraudēta jūsu ierīces drošība. Ja atklājat, ka pēc karodziņu ietekmes jūsu pārlūkprogramma avarē vai parādās neparedzēta rīcība, dodieties uz lietotnes iestatījumiem un notīriet pārlūka Chrome datus.

Tādējādi Chrome tiks atiestatīts uz iepriekšējo stāvokli. Pārvietojiet adreses joslu uz leju Vai jums nav ērti piekļūt Chrome adreses joslai lielā ekrāna ierīcē?

reāla bināro opciju diagramma

Vai zinājāt, ka varat to mainīt? Šo slēpto Google Chrome funkciju var viegli mainīt.

Bitcoin ami brokeris

Pieskarieties trīs punktu izvēlnei pārlūkprogrammas augšējā labajā stūrī un pieskarieties Meklēt lapā. Jūs to pamanīsit Chrome sākums Ēnā sarkanā krāsā. Noklikšķiniet uz cilnes, kas atzīmēta ar iestatīšanu noklusējuma zem tā un iestatiet to Var būt. Noklikšķiniet uz tā.

Netflix sarkanie karodziņi varētu signalizēt par zemākām akciju cenām - Uzņēmuma ziņas - Tas nav signāls rīcībai, tas norāda uz. Forex fx signāli. Cryptocurrency signāli tradingview Cryptocurrency tirdzniecības signāli bez maksas par cenu un apjoma tendences alavancagem cfd binārā opcijas - kāda binārā opcijas signālu dienests darīt?.

Lai izmaiņas stātos spēkā, jums, iespējams, būs manuāli jārestartē vēlreiz. Pēc restartēšanas pamanīsit, ka adreses josla tagad tiek parādīta ekrāna apakšdaļā.

  • Bet tas nav vienīgais, ko mēs varam darīt, lai to paātrinātu, izmantojot Flags sniegumu var uzlabot.
  • Biržas tirdzniecība pēc tendenču kāres

Izbaudiet ātrāku pārlūkošanas ātrumu. Vienmēr lasīšanas režīmā Vietnes, kurās ir reklāmas un daudzi reklāmkarogi, var novērst jūsu uzmanību un apgrūtināt satura lasīšanu.

interneta vietnes pelna naudu

Tieši karodziņi opcijās ir ieslēgts Chrome lasītāja režīms. Notīra visus citus lapas elementus, izņemot saturu. Ekrānā Tagi atrodiet vai ritiniet uz leju līdz vienumam Atskaņot Lasītāja režīms.

(EVENT!) 리얼상황(?) 방탈출 - 교촌이에오 EP. 5

Kompakta cilnes pārslēgšana Pārlūkprogrammā Chrome Android ierīcēs ir veikls triks, lai pārslēgtos starp cilnēm. Pārlūkā Chrome tiek rādītas tādas cilnes kā kartītes, kas sakrautas viena virs otras.

IP paketes galvenes uzbūve

Gadījumā, ja ir atvērtas daudzas cilnes, jums var būt nepieciešams daudz laika cilnes meklēšanai un pārslēgšanai uz to. Pieejamības cilnes pārslēdzējs ļauj lietotājam kompakti pārslēgt cilnes, parādot cilņu nosaukumus, kas sakārtoti tikai kā saraksts.

  • Konfiguratora sadaļā "Papildu" atradīsit vienumu "Pārvaldīt drošības atslēgas", kurā var piešķirt PIN kodu, lai aizsargātu USB diskā ievietotos taustiņus, kā arī iespēju atiestatīt atslēgu dzēst visus datus un PIN.
  • Opciju iekšējā un ārējā vērtība

Meklējiet vai ritiniet uz leju līdz Pieejamības cilnes pārslēdzējs karodziņi opcijās nospiediet Iespējot zem tā. Pēc tam noklikšķiniet uz Restartēt tagad.

Kā pieteikties, pārdēvēt un noņemt karodziņus no Apple Mail ziņojumiem

Jūs pamanīsit, ka tagad varat skaidrāk vizualizēt cilnes, neizskatot saturu. Iespējojiet tālummaiņu jebkurā vietnē Ne visas vietnes ļauj palielināt to saturu. Tas var būt nomākta, ja jums ir jānoklikšķina uz saitēm vai jākopē teksts.

Labākās no šīm eksperimentālajām funkcijām ir pieejamas pārlūkprogrammā, lai piekļūtu tās izvēlnei un tādējādi aktivizētu tās, kuras, kā mēs saprotam, mums ir vajadzīgas vai kuras vienkārši vēlamies pārbaudīt.

Par laimi, pārlūkā Chrome operētājsistēmā Android ir smalks triks, lai apietu šo problēmu. Pieskarieties trīs punktu izvēlnei un pieskarieties Iestatījumi no nolaižamās izvēlnes.

Klikšķiniet uz Pieejamība.

Chrome karogi: kas tas ir un kā piekļūt labākajiem

Izvēlieties opciju Piespiest tālummaiņu. Vai jums bija noderīgi šie slēptie padomi un ieteikumi pārlūkam Google Chrome operētājsistēmā Android? Kopīgojiet savus komentārus komentāros.