Jaunākās ziņas | suncore.lv

Jaunākās ziņas. JAUNĀKĀS ZIŅAS, Rīgas rajona R.Kēleres individuālais tirdzniecības uzņēmums

Saturs

    jaunākās ziņas vienkāršas iespējas

    Pirms turpināšanas Uzņēmums Google izmanto sīkfailus un datus šādos nolūkos: lai nodrošinātu un uzturētu pakalpojumus, piemēram, lai izsekotu darbības pārtraukumiem un aizsargātu lietotājus pret nevēlamu saturu, krāpšanu un ļaunprātīgu izmantošanu; lai mērītu mērķauditorijas jaunākās ziņas un vietņu statistiku ar mērķi izprast, kā mūsu pakalpojumi tiek izmantoti.

    Ja piekritīsiet, mēs izmantosim sīkfailus un datus arī šādos nolūkos: lai uzlabotu mūsu pakalpojumu kvalitāti un izstrādātu jaunus pakalpojumus; lai rādītu reklāmas un mērītu to efektivitāti; atkarībā no jūsu iestatījumiem lai rādītu personalizētu saturu; lai Google tīklā un citviet tīmeklī atkarībā no jūsu iestatījumiem rādītu vai nu personalizētas, vai vispārīgas reklāmas.

    jaunākās ziņas tendenču līnija, kā to izdarīt

    Jums redzamo nepersonalizēto saturu un reklāmas var ietekmēt tādi faktori kā saturs, ko tobrīd skatāt, un jūsu atrašanās vieta reklāmu rādīšanas pamatā ir vispārīga atrašanās vieta. Personalizēts saturs un reklāmas var būt atkarīgas gan no iepriekš minētajiem faktoriem, gan no jūsu darbībām, piemēram, Google meklēšanas vaicājumiem un pakalpojumā YouTube skatītajiem videoklipiem. Personalizēts saturs un reklāmas ir, piemēram, atbilstošāki rezultāti un ieteikumi, pielāgota YouTube sākumlapa un jūsu interesēm pielāgotas reklāmas.

    jaunākās ziņas fēniksas binārās opcijas

    Ja vēlaties pārskatīt pieejamās iespējas, noklikšķiniet uz Pielāgot. Tiks parādītas vadīklas, ar kurām varat noraidīt sīkfailu lietošanu personalizācijai, un informācija par pārlūkprogrammas līmeņa vadīklām, kas ļauj noraidīt dažu jaunākās ziņas citu sīkfailu lietošanu citos nolūkos.

    jaunākās ziņas ieņēmumi no binārajām opcijām darbā

    Varat arī jebkurā laikā apmeklēt sadaļu g.