EUROPART rezerves daļas Fiat kravas autobusiem | Europart

Fiat sistēma

Saturs

  Mūsu piegādes programmā ir visi pašreizējie, kā arī vecāki Scudo un Ducato sērijas Fiat modeļi. Aptvertas ir visas transportlīdzekļa jomas - no apgaismojuma un elektrotehnikas, līdz ritošajai daļai, transportlīdzekļa aprīkojumam, dzinējam un bremžu iekārtai. Itāļu automobiļu ražotājs Fiat, kura dzimtene ir Turīna, ja ilgus gadus aktīvi darbojas viegla komerctransporta sfērā.

  fiat sistēma

  Papildus 1,4 benzīna dzinējam ar 73 ZS ir pieejami fiat sistēma divi dīzeļdzinēji ar 75 un 95 ZS. Daudzveidīgajiem pilsētas apstākļiem: Fiat Doblò Cargo Doblò Cargo jaunākās paaudzes automobilis tiek piedāvāts ar četriem virsbūves variantiem: furgons, universālis, šasija ar zemo grīdu un kravas platforma modelis Work up. Klientam tiek piedāvāta izvēle starp diviem konstrukciju augstumiem un divām fiat sistēma pozīcijām.

  fiat sistēma

  Pilsētas piegādes automobilim pieejama gan bāzes versija ar īsu riteņu garenbāzi un zemu jumtu, gan Maxi XL, gan kravas platforma Work up ar kravnesību viena tonna. Lietderīgā slodze ir no līdz 1 kilogramiem ar kravnesību no 3,4 līdz 5,4 kubikmetriem. Tubodīzeļdzinējiem 1. Spēcīgākais piedziņas agregāts starp pašaizdedzes dzinējiem ir divu litru turbodīzeļdzinējs 2.

  fiat sistēma

  Starp benzīna dzinējiem tas ienāk ar 1. Variantu bagātība: Fiat Scudo Fiat Scudo tiek piedāvāts kā furgons, furgons ar logu, kā Multicab ar metāla aizmugures durvīm, universālis, universālis ar daļēju stiklojumu un Panorāma.

  fiat sistēma

  Panākumiem bagāts modelis: Fiat Ducato Itālieši lielā izmēra transportam ir ne tikai uzlabojuši izskatu, bet arī palielinājuši pieļaujamo ass slodzi priekšējai 2,1 tonnas un aizmugurējai asij 2,5 tonnas tā, ka Ducato kopumā var vest līdz pat 4,4 tonnām smagu kravu. No tā izriet, ka lielajā furgonā tagad var iekraut līdz 2,1 tonnām kravas.

  fiat sistēma

  Attiecībā uz kravnesību Ducato ir pieejami astoņi izmēri no 8 līdz 17 kubikmetriem. Zem pārsega Jūsu izvēlei tiek piedāvāti četri četrcilindru turbodīzeļdzinēji ar jaudas līmeņiem, un ZS.

  1. Fiat Albea gaisa padeves sistēma. Pārtraukumi dzinēja darbībā Fiat Albea zaudēja dīkstāvi
  2. Kur ātri uztaisīt 500
  3. EUROPART rezerves daļas Fiat kravas autobusiem | Europart
  4. Rezerves daļas FIAT FREEMONT (_) JTD 4x4 | RB Motors
  5. Cena:
  6. Pirkt auto Izplešanās vārsts, gaisa kond. sistēma priekš FIAT PANDA vislabākās cenas - suncore.lv