Fiat 500 Scooter F55-2B (4895232700424)

Fiat fondi

Saturs

  Pasākuma dienā Mēs Jūsu komandu iepazīstināsim ar automašīnām un pasākuma programmu, dosim lielo startu un pieņemsim rezultātus.

  fiat fondi

  Apbalvosim labākos un attālināti apmīļosim pārējos. Cenā ir iekļauta auto noma uz sacensību laiku, auto tīrīšana, degviela, kā arī iespēja tikt pie vērtīgām balvām no mūsu atbalstītājiem.

  fiat fondi

  Lai spēli padarītu interesantāku un ieslēgtu azarta un veiklības režīmu daiļajām dāmām, mūsu draugi ir parūpējušies par varenu balvu fondu eur vērtībā veiklākajām komandām! Old Riga SPA TOP3 raļļotāju komandām nodrošinās pilna ķermeņa masāžas, tā lai kārtīgi spētu atkopties no šī neizmirstamā piedzīvojuma: 1.

  fiat fondi

  Jahta "Karamba" pašiem zibenīgākajiem sniegs iespēju doties 3 stundu izbraucienā, izbaudīt vēju un jūru fiat fondi jahtu Karamba eur vērtībā! Labrains cosmeticsLatvijā radīts dabiskās kosmētikas zīmols, kas piedāvā inovatīvus, videi draudzīgus un augstas kvalitātes ādas kopšanas produktus parūpēsies, lai TOP3 būtu apčubināts un skaisti sapucēts ar dažādiem sejas kopšanas produktiem: 1.

  fiat fondi

  Un tas vēl nav viss! Zaļā Bāze - zemo cenu ziedu vairumtirgotavair gatava parūpēties, lai smaržīgākie un skaistākie ziedi vienmēr būtu uzvarētāju komandām pa rokai, tādēļ TOP3 dāvinās:.