Kā rakt zelta: padomus un iespējām

Dārgmetāla variants. Recommended Posts

CENAS BIRŽĀ Proves noteikšana ar proves noteikšanas akmeni Pieņemot lombardos vai juvelieru darbnīcās dažādus nezināmas proves juvelierizstrādājumus vai sakausējumus ir nepieciešams noskaidrot to provi.

Ziņas un SocietyEkonomija Kā rakt zelta: padomus un iespējām Mūsdienās zelta iegūst galvenokārt no rūdām. Un ne tikai zeltu, bet arī tiem, kas dominē citu krāsaino metālu, proti, vara, svina un sudraba. Dabiskā krāsa zelta metāla saturs parasti ir daudz mazāka nekā zelta minerāli, bet nedaudz mazāka un izmaksas par tās ražošanu. Ir vērts atzīmēt, ka šajā gadījumā ieguve dārgmetālu lielā mērā būs atkarīga no pieprasījuma citu krāsaino metālu. Avoti ieņēmumu zelta Uz jautājumu: "Kā rakt zeltu?

Lai izvairītos no krāpšanas gadījumiem, kad izstrādājums ir tikai dārgmetāla variants ar dārgmetāla slāni, drošs variants ir veikt iezāģējumu vai ievīlējumu izstrādājuma virsmā un tad uz tās uzpilināt proves noteikšanas reaģentu. Taču ne vienmēr drīkst veikt tik destruktīvas darbības. Kā daļējs atrisinājums varētu būt proves noteikšana uz akmens.

Šīs zodiaka zīmes nevar valkāt sudrabu, pretējā gadījumā jūs piesaistīsit problēmas un nelaimes.

Proves noteikšana balstās uz vizuālu reakcijas salīdzināšanu zināma etalona proves noteikšanas adata un nosakāmā dārgmetāla variants trinumiem uz proves noteikšanas akmens ar proves noteikšanas reaģentiem. Par etalonu ir vēlams izmantot sakausējumu ar labi mēness satoshi ķīmisko sastāvu kas ir pēc iespējas tuvāks līdzīgāks nosakāmā parauga ķīmiskajam sastāvam.

dārgmetāla variants

Detalizētāk - Veic nosakāmā parauga trinumu - aptuveni mm garumā un mm platumā. Pēc tam blakus uztrin kādu no etaloniem, kas būtu ar līdzīgu dārgmetāla saturu, ķīmisko sastāvu un krāsu. Tad šķērsām trinumiem vienmērīgi pārvelk pāri var izmantot stikla spieķīti proves noteikšanas reģentu.

dārgmetāla variants

Pēc 5 līdz 10 sekundēm atkarībā no sakausējuma veida un izmantotā proves noteikšanas reaģenta ar filtrpapīru nosusina reģentu jāuzmanās no tā lai neizsmērētu trinumu reakcijas vietas. Tad ļauj akmenim pāris sekundes nožūt. Rezultātā uz trinumu un reaģenta saskares vietām var vērot dažādu krāsu un toņu plankumus.

Atrast tādu saderināšanās gredzenu, ko mīļotā uzlūkos tikpat dedzīgi kā jūs nebūt nav sarežģīti, ja ir skaidrs, kādu saderināšanās gredzenu izvēlēties un kur to meklēt. Saderināšanās gredzens Saderināšanās gredzenam ir dziļa simboliska nozīme ar senu jo senu vēsturi. Lai arī mūsdienās notikusi atkāpšanās no dažādām tradīcijām, saderināšanās gredzens joprojām norāda, ka persona, kas to nēsā, ir saderināta un gatavojas laulībām. Savukārt vīrietis, pasniedzot gredzenu savai izredzētajai, dod solījumu doties laulībā.

Pēc krāsu intensitātes spriež par to vai paraugā esošais dārgmetāla saturs ir lielāks vai mazāks par etalonā esošo. Tur kur trinumam reakcijas rezultātā veidojas tumšāks pleķis, tam ir zemāka prove.

dārgmetāla variants