Atteikuma tiesības.

Atteikuma iespējas

Saturs

  atteikuma iespējas kā nopelnīt vai ietaupīt naudu

  Jums ir tiesības četrpadsmit 14 dienu laikā atteikties no līguma nepaskaidrojot iemeslu. Atteikšanās tiesības beigsies pēc 14 dienām sākot no datuma, atteikuma iespējas Jūs vai trešā persona iegādājāties preci, izņemot pārvadātāju un to, kuru Jūs norādījāt, saņēma preci.

  atteikuma iespējas kā stundas laikā nopelnīt daudz naudas

  Lai realizēt tiesības uz preces atteikšanos patērētājam 14 dienu laikā sākot no preces saņemšanas brīža nepieciešams rakstiskā veidā interneta veikalam uzrādīt preces atteikšanās veidlapu var lejupielādēt šeit. Atteikuma veidlapā jānorāda: patērētāja vārds, uzvārds, pirkuma datums, apmaksas veidu, preces nosaukumu un modeli, pirkuma summu un preces atgriešanas iemeslu. Lai būtu ievērots atteikuma iespējas termiņš pietiekams, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesībām Jūs atsūtīsiet līdz šo tiesību termiņa beigām.

  Interneta veikals www.

  atteikuma iespējas viss par opciju tirdzniecību

  Tiesības uz atteikšanos no preces pamatojas uz likumiem LR MK Noteikumi par distances līgumu: Šo noteikumu mērķis ir pasargāt patērētāju veicot pirkumus gadījumos, kad veicot pirkumu patērētājam, nav iespējas to apskatīt, lai pārliecināties, ka pērkamā prece pilnīgi atbilst patērētāja prasībām. Par Diamond Sky Diamond Sky ir starptautiska kompānija, kura piedāvā pārdošanai augstas kvalitātes ekskluzīvas modernas bižutērijas kolekcijas ar Swarovski kristāliem.

  atteikuma iespējas kā jūs varat nopelnīt naudu bez depozīta

  Kompānija visā Eiropā piedāvā lielu dizainu izvēli, kurus saviem klientiem rūpīgi izgatavoja pieredzējuši Diamond Sky meistari.